Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mobilni telefoni

Се продава од: Zoran 11 дек. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Prodavam mobilni delefoni :
-Neksus 4-za delovi
-Samsung Core
-Samsung Mini
-Samsung Mini
Ceni po dogovor
Leaflet
Кон почеток