Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S II plus lte

5 000 МКД

Се продава од: Џони 09 авг. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Продавам Samsung Galaxy S II plus lte во одлична состојба, со внатрешна меморија од 16 GB, камера 8 mp, нова батерија, без оштетување. Телефонот е наменет за Американски пазар, потполно функционален и на мрежите во Р Македонија.
Leaflet
Кон почеток