Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung S3

11 000 МКД

Се продава од: aleksandar 01 септ. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Dva telefoni s3 16gb I Y6 quad core 1gb ram, 8gb rom socuvani maksimalno 11000 den. Dvata.
aleksandar
075416886
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации