Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia E5 super sostojba

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 22 мај 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S4 Mini 4 500 MKD
iPhone 5s 5 000 MKD
iPhone 6 plus 64 giga Top Sostojba 350 EUR
Samsung Galaxy A5 (2016) 220 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia E5
☆Sony E5
☆ Цена 120 evra
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)
●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.
♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )
Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J7 2016 120 EUR
Samsung Galaxy S6 150 EUR
iPhone 6  Neverlock kako nov 335 EUR
HTC One M9 vo super sostojba 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации