Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia M2 Aqua

9 000 МКД

Се продава од: Sekula 28 ноем. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Sony
Модел
Xperia M2 Aqua
Telefonoto e kupen pred 4 meseci od VIP. Odlicno zacuvan i so komplet oprema.
Leaflet
Кон почеток