Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY M4 AQUA

8 000 МКД

Се продава од: Nestor 04 окт. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sony
Модел
Xperia M4 Aqua
Се продава Sony M4 Aqua, многу малку користен купен од Телеком и е под гаранција. Телефонот е како нов нема гребнатинка ниту пак мана ,може и замена за Samsung Galaxy S5 со моја доплата.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации