Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia T3

6 000 МКД

8 500 МКД

Се продава од: Мартин 28 фев. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sony
Модел
Xperia T3
Се продава една година стар Т3 купен од Т-мобиле, во добра состојба е моб може да се види и проба во секое време. Со моб. давам и две гумени маски проѕирна и светло плава, и комплетното пакување кое што си доаѓа со телефонот. Има некои мали гребаници и оштетувања на задниот дел од моб а предната страна е џам. цената е фиксна
Тука можете да ги погледнете техничките карактеристики на мобилниот
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t3-6408.php
Мартин
071322143
Кон почеток