Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia T3

110 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 20 јан. 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J5 2015 duos 130 EUR
 Samsung Galaxy S3 Neo 70 EUR
Samsung Galaxy A3 2017 NOV 250 EUR
Alcatel pixi 4 nov neotpakuvan 4 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia T3
Sony Xperia T3
Boja/ Crna
Full Orginalno Pakuvanje
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor Od Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: Novo Lisice
Nasproti Glavnata posta (na avtobuskata)
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S6 top  sostojba 250 EUR
iPhone 6s PLUS 16GB 450 EUR
Samsung Galaxy Note 3 180 EUR
Huawei P20 Lite 120 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации