Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY XPERIA Z1

2 500 МКД

Се продава од: sony 15 фев. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Sony
Модел
Xperia Z1
Се продава SONY Z1 телефонот работи беспрекорно и е во одлична состојба.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации