Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tablet Sony Xperia Z2

11 000 МКД

Се продава од: Nikola 03 септ. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sony
Модел
Xperia Z2
Се продава совршено сочуван таблет уред Sony Xperia Z2. Уредот е минимално користен и е во оргинална форма, со кутија, полнач, USB кабел, упатства за користење...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации