Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MOBELIX SONY Z3 COMPACT SITE BOI

369 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: edo 16 апр. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата

MOBELIX SONY XPERIA Z5 PREMIUM 549 ЕУР
MOBELIX ONE PLUS 6T 529 ЕУР
MOBELIX APPLE IPHONE SE 16GB 309 ЕУР
MOBELIX SAMSUNG GALAXY A5 2016 EDITION 289 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia Z3
Site dolu navedeni telefoni se vo ORGINAL FABRICKO PAKUVANjE i se so EDNA godina garancija so obezbeden servis za istite
SOVET; Izbegavajte Da Kupuvate Mobilni Telefoni Sto Ne Se Vo Orginalno Fabricko Pakuvanje Poradi Loso Iskustvo So Istite, Poradi Poslab Kvalitet I Poradi Toa Sto Ne Podlezat Pod Nikakva Garancia


Apple
SAMSUNG
Sony
HTC
LG
Nokia
Alcatel
Huawei

=================================
Otkup i Prodazba

Apple
iPhone 4
iPhone 4s
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone 5c
iPad 1
iPad 2
iPad 3
iPad 4
iPad Air
iPad mini
iPad mini 2
Samsung
Galaxy
S1
S2
S3
S4
S5
S3 mini
S4 mini
S5 mini
Note
Note 2
Note 3
Mega
Zoom
Grand
Trend
Win
Core
Duos
Ace
mini
Plus


Sony
Xperia
U
P
Z
S
T
V
J
Z1
Z Ultra

HTC
One
One Max
One mini
One S
One X
One SV
Butterfly
Desire
200
300
500
600
700

LG
L3
L5
L7
G2
Nexus 5
Nexus 4

Opel Key
Bmw Key
Mercedes Key


poveke informacii na WWW.MOBELIX.COM.MK


Tel:022772272
Mob:070676777
Mob:072227222

Rabotno vreme od 10 do 20 casot
MOBELIX
Sproti ekonomskoto boris kidric vo k.voda
Ve Ocekuvame....
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата
MOBELIX HUAWEI MATE 10 Lite 259 ЕУР
MOBELIX SAMSUNG GALAXY A5 2016 EDITION 289 ЕУР
MOBELIX APPLE IPHONE 6S 64GB SITE BOI 779 ЕУР
MOBELIX NAJNOVO HTC EYE 399 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации