Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MOBELIX SONY Z3 SITE BOI

469 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: edo 16 апр. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата

SAMSUNG Galaxy J8 MOBELIX 199 EUR
BARAM SOFERI ZA KAMION SAMO SO BUGARSKI DOKUMENT 0 EUR
NOVI  LG G3 S SITE BOI MOBELIX 199 EUR
MOBELIX BLACKBERRY PRIV 249 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia Z3
Site dolu navedeni telefoni se vo ORGINAL FABRICKO PAKUVANjE i se so EDNA godina garancija so obezbeden servis za istite
SOVET; Izbegavajte Da Kupuvate Mobilni Telefoni Sto Ne Se Vo Orginalno Fabricko Pakuvanje Poradi Loso Iskustvo So Istite, Poradi Poslab Kvalitet I Poradi Toa Sto Ne Podlezat Pod Nikakva Garancia

Apple
iPhone 4
iPhone 4s
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone 5c
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPad 1
iPad 2
iPad 3
iPad 4
iPad Air
iPad mini
iPad mini 2
Samsung
Galaxy
Alpha
S1
S2
S3
S4
S5
S3 mini
S4 mini
S5
S5 mini
Note
Note 2
Note 3
Note 4
Alpha
K
Mega
Zoom
Grand
Trend
Win
Core
Duos
Ace
mini
Sony
Xperia
U
P
Z
S
T
V
J
Z1
Z2
Z3
Compact
Z Ultra
HTC
One
E8
M8
One S
One X
One SV
Butterfly
Desire
200
300
500
510
516
600
700
800

LG
L3
L5
L7
G2
G3
Beam
Nexus 6
Nexus 5
Nexus 4

Opel Key
Corsa
Astra
Vectra
Bmw Key
1
2
330
320
325
Audi
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Q1
Q3
Q5
Q7
Seat
Ibiza

Shkoda
Octavua
Peugeot
107
207
208
308
407
Renault
Megane
Twingo
Laguna
Citroen
C1
C2
C3
C3
C5
Ford
Fiesta
Focus
Mondeo
Fiat
Punto
Dizel
Benzin
Full
A
B
3
5
7
X
A
B
C
E
S
Mercedes Key M


poveke informacii na WWW.MOBELIX.COM.MK


Tel:022772272
Mob:070676777
Mob:072227222

Rabotno vreme od 10 do 20 casot
MOBELIX
Sproti ekonomskoto boris kidric vo k.voda
Ve Ocekuvame....
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата
MOBELIX IPHONE 6 PLUS 128GB NEVERLOCK 849 EUR
NOVI SAMSUNG GALAXY A5 SITE BOI MOBELIX 239 EUR
NOVI  SAMSUNG NOTE 5 DUOS SIM 559 EUR
MOBELIX SAMSUNG GALAXY A8 2016 369 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации