Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia Z5 compact

5 500 МКД

6 500 МКД

Се продава од: Alfons 02 авг. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Sony
Sony Xperia Z5 Compact vo odlicna sostojba bez nitu edna grebnatinka vodootporen kamera 23MP. Mobilniot imat orginalen polnac zastitna maska i staklo. Kupen 33000 den.
Leaflet
Кон почеток