Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY XPERIA Z5 KAKO NOV BEZ GREBNATINA

230 ЕУР

275 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 15 апр. 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

SONY XPERIA M2 AQUA MALKU KORISTEN 5 500 МКД
SAMSUNG S20 KAKO NOV 450 ЕУР
IPHONE XS KAKO NOVI 290 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A51 KORISTEN 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia Z5
TELEFONOT E KAKO NOV,BEZ GREBNATINA,RABOTI NA SITE OPERATORI,ORIGINALNI AKSESOARI
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
IPHONE 7+ 128GB JET BLACK KORISTEN 450 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S10 PLUS KAKO NOV EU MODEL 330 ЕУР
SAMSUNG I9100 S I I KAKO NOV WHITE 4 000 МКД
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 BLUE 110 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации