Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia GO

3 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 23 мај 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge 230 EUR
iPhone 6s Neverlock 190 EUR
Samsung Galaxy S4 Mini 4 500 MKD
Samsung Galaxy J3 2016 4 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia go
Sony Xperia GO
Otklucen na site Operatori
Slikite se od Telefonot .
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 5S 64GB 105 EUR
Samsung Galaxy A10 nov neotpakuvan 120 EUR
Samsung Galaxy s8 plus 240 EUR
IPHONE 4s Top Sostojba 5 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации