Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia GO

3 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 24 јун. 10:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 Edge Plus 390 ЕУР
Samsung Galaxy S7 edge DUOS 400 ЕУР
Samsung Galaxy S9 450 ЕУР
Samsung Galaxy S6 Top Sostojba 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Sony
Модел
Xperia go
Sony Xperia GO
Otklucen na site Operatori
Slikite se od Telefonot .
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
KUPUVAM Samsung Galaxy A3 A5 S4 S5 S6 0 ЕУР
Samsung Galaxy j5 2017 160 ЕУР
Huawei P9 Lite 0 ЕУР
iPhone 5 64 giga ekstra cena 120 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации