Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia tipo

1 000 МКД

Се продава од: Blagojce.ristovski 18 апр. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sony
Модел
Xperia tipo
Se prodava sony xperia tipo sochuvan
Blagojce.ristovski
078214555
Кон почеток