Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2023 06:14

Apple iPhone 13 Pro Max kako nov Blue 128Gb 7m garancija

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 25 06:14
Прегледи: 58
Posetete ja nasata Web stranica 👇
🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com
Bukvalno kako Nov! Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue( svetla sina boja ) 128Gb 6Gb ram
Telefonot raboti na site SIM karticki ( No Sim Restrictions)
Glanc socuvan bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristenje,
koristen okolu 18m od eden korisnik
Telefonot e 100% ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija ( battery health 92%)
Doagja so originalnoto pakuvanje, kutija, i usb kabel
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
58
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации