Објавени: септ. 17 2023 09:30

Apple iPhone 14 Pro Max Space Black 256GB Гаранција СОСТОЈНО

ЕУР

Објавени: септ. 17 09:30
Прегледи: 53
* Сосема ново
* Запечатено пакување
* Отклучен
* 256 GB меморија за две SIM

СОСТОЈБА: НОВА, ЗАТВРШЕНА КУТИЈА!

ВКЛУЧУВА: Оригинален уред Apple iPhone 14 Pro Max и кабел за полнење на iPhone

Сосема ново - Фабрички отклучено - 100% автентично - оригинално

Достапна е брза испорака

За да направите нарачка, ве молиме контактирајте подолу.
Whatsapp: +420737051611
Вибер: +420703661703
Вибер: +447501473413
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
53
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации