Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se vrsi otkup na novi Apple iPhone mobilni telefoni

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се купува од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE 20 јан. 14:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S20 Plus Grey kako nov 12gb ram od USA 450 ЕУР
Samsung Galaxy S10e unikaten flamingo pink 128/6Gb 235 ЕУР
Samsung Galaxy Watch 3 45mm kako nov full pakuvanje 195 ЕУР
Samsung S21 5G White + Buds Live + Fit2 + 25W Charger 809 ЕУР
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Vrshime OTKUP na NOVI Apple iPhone mobilni telefoni so full pakuvanje i garancija
moze i malku koristeni , no socuvani so vazecka garancija
Otkupnata cena zavisi od modelot na telefonot , kako i toa od koj operator doagja ( zaklucen ili neverlock) bojata i slicno
Isplata vo GOTOVO na lice mesto isklucivo so licen dokument za identifikacija ( licna karta, pasos, vozacka i slicno )
ne otkupuvame kopii ili kineski brendovi na telefoni !!!
Isplatata se vrshi vo Skopje na lice mesto po viduvanje na telefonot vo zivo
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
 
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S20 FE lavender nov so 24 meseci garancija 369 ЕУР
Samsung Galaxy Z Flip 3 5G cream 256gb 777 ЕУР
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G black 12/128Gb od Svajcarija 559 ЕУР
Nov! Samsung A52 Black 6/128Gb so 24m Garancija 310 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации