Оглас од претпријатие Објавени: мај 03 2022 01:51

Apple iPhone 11 black 64gb neotvoren 12 meseci garancija

ЕУР

Објавени: мај 03 01:51
Прегледи: 348
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Nov! Neotvoren Apple iPhone 11 Black ( crna boja ) 64Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( Neverlock SIM free)
Sosema Nov i Neotpakuvan kupen i donesen od Bosna so 12m Internacionalna Garancija koja sto zapocnuva od datata na aktiviranje na telefonot ( odnosno stavanje na SIM karticka I najavuvanje na mreza)
Slikite i video se od telefonot sto e za prodazba!!!
Telefonot fabricki doagja samo so usb kabel, polnac se prodava posebno (+ 1200Den original)
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
348
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации