Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2022 10:14

Apple iPhone 11 white 128Gb so full pakuvanje

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 16 10:14
Прегледи: 1421
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Apple iPhone 11 White ( bela boja) 128Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( unlocked)
Dobro socuvan celosno ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I dobro drzi baterija
Nikogas ne otvaran nitu popravan, koristen od eden korisnik kupen od A1 operator
Doagja so Kutija polnac i usb kabel
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!

Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
1421
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации