Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 11:50

Apple iPhone 12 black 64gb Nov neaktiviran od A1 operator

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 12 11:50
Прегледи: 232
Posetete ja nasata Web Prodavnica
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Nov! Neotpakuvan i neaktiviran Apple iPhone 12 Black 64Gb
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Sosema Nov I Neotpakuvan so 12m Garancija koja sto zapocnuva od datata na aktiviranje na telefonot odnosno vmetnuvanje na SIM karticka I najavuvanje na mreza
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Telefonot doagja (fabricki) samo so usb kabel , mozno e dodatno (opcionalno) kupuvanje na 20W originalen Apple fast charge polnac + 1200 Den
Slikite I videoto se od telefonot!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
232
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации