Оглас од претпријатие Објавени: апр. 25 2022 11:43

Apple iPhone 12 blue 64Gb kako nov 11 meseci garancija A1

МКД

Објавени: апр. 25 11:43
Прегледи: 300
Bukvalno kako Nov! Apple iPhone 12 Blue 64Gb od A1 operator
Posete ja nasata web prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Telefonot raboti na site sim karticki ( sim free factory unloked)
Telefonot e kupen od A1 operator na 16.03.2022 i e koristen samo 15 dena , bukvalno bez nikakvi tragi ili znaci na koristenje 100% ispraven i funkcionalen bez nikakov problem
Doagja so originalnoto pakuvanje kutija i usb kabel i faktura
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba !!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
300
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации