Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2022 10:13

Apple iPhone 12 Pro blue 128Gb od Germanija

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 16 10:13
Прегледи: 1387
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Apple iPhone 12 Pro Blue ( sina boja ) so 128Gb memorija od Germanija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Super socuvan, celosno ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija ( battery health 87%)
Telefonot doagja so originalnoto USB kabelce i zastitna ultra slim futrola , ne doagja so glava ( opcionalno ORIGINAL fast charge polnac prodavame posebno 20W - 1200 den )
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
1387
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации