Оглас од претпријатие Објавени: окт. 07 2021 04:52

Apple iPhone 12 product red 64gb nov so garancija

ЕУР

Објавени: окт. 07 04:52
Прегледи: 6
Nov! Neotpakuvan i Neaktiviran Apple iPhone 12 product RED (crvena boja ) 64Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( SIM free)
Sosema Nov i neotvoren vo fabrickiot celofan kupen od Telekom operator so Garancija koja sto pocnuva od denot na aktiviranje na telefonot + pismena Garancija
Telefonot doagja (fabricki) samo so usb kabel , mozno e dodatno (opcionalno) kupuvanje na 20W originalen Apple fast charge polnac + 1200 Den
Slikite I videoto se od telefonot!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации