Оглас од претпријатие Објавени: јун. 24 2022 03:42

Apple iPhone 13 Green128Gb Nov so 12 meseci garancija

МКД

Објавени: јун. 24 03:42
Прегледи: 615
Posetete ja nasata web prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Nov I Neotpakuvan Apple IPhone 13 Green ( zelena boja )128Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Se raboti za najnovata verzija na boja (zelena) na Apple izlezena vo 2022 godina
Kupen od Telekom so 12m Garancija sto pocnuva od datata na aktiviranje na telefonot
Napomena telefonot fabricki doagja samo so usb kabel , polnac (opcionalno ) se prodava posebno ( 20w original Apple - 1200 den)
Slikite I videoto se od Telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
615
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации