Оглас од претпријатие Објавени: апр. 14 2022 12:36

Apple iPhone 7 Matte Black 128Gb so 100% battery

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 14 12:36
Прегледи: 1
Posetete ja nasata web prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Apple iPhone 7 matte black ( crna mat boja) 128Gb memorija
Telefonot raboti na site sim karticki ( factory unlocked)
Super socuvan celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem nikogas ne popravan nitu servisiran so nova smeneta baterija ( battery health 100%)
Telefonot doagja so original polnac i usb kabel i silikonska zastitna futrola
iOS 15.4.1
Slikite i videoto se ot Telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации