Оглас од претпријатие Објавени: дек. 03 2021 12:36

Apple iPhone 7 Plus black 32Gb kako nov full pakuvanje

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 03 12:36
Прегледи: 342
Apple iPhone 7 Plus Matte Black ( crna mat boja ) 32Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Odlicno socuvan , celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I dobro drzi baterija, nikogas ne otvaran nitu popravan so se originalno na telefonot
Telefonot e so smeneta nova Original baterija so 100% health ( smeneta na 01.12.2021 so 6m Garancija, na uvid ja dobivate i starata baterija )
Kupen i donesen od USA , doagja so Original polnac i usb kabel i kutija
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
342
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации