Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2022 12:18

Apple iPhone X Black 64Gb full pack sim free

ЕУР

ЕУР
Објавени: мар. 04 12:18
Прегледи: 980
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐www.mobilnitelefoniskopje.com
Ekstra socuvan Apple iPhone X 64Gb Black ( crna boja)
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Super socuvan skoro kako nov , celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I dobro drzi baterija ( battery health 80%)
Telefonot e originalno kupen i donesen od Amerika , koristen od eden korisnik, nikogas ne popravan nitu otvaran nitu servisiran, se e 100% originalno na nego
Doagja so originalata kutija, polnac i usb kabel
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
980
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации