Објавени: ноем. 19 2022 09:52

iPhone 13 Pro Max 256 poloven

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 19 09:52
Прегледи: 2215
Prodavam poloven APPLE Iphone 13 pro max so internacionalna garancija do januari 2023 godina bez nitu edna grebmatina

1. Iphone 13 pro max 256 gb - sierra blue - 1060 eur
2. Iphone 14 pro max 128GB - silver - 1300 eur (eden mesec koristen)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2215
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075333222

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации