Објавени: ноем. 28 2022 09:53

MOBILNI TELEFONI,NOVI I POLOVNI !!!

Објавени: ноем. 28 09:53
Прегледи: 1938
VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA
MOBILNI TELEFONI,NOVI I POLOVNI !!!

SAMSUNG A21,A31,A41,A51,A71,A80,A32,A42,A52,A72,A23,A53,A73
S10,S10+.S10E,S20,S20+,S20 ULTRA,S21,S21+,S21,s22,s22
ULTRA,NOTE10,NOTE10+,NOTE20,NOTE20 ULTRA,FOLD 1 2 3

APPLE IPHONE
X,XS,XS MAX,XR,APPLE IPHONE 11,11 PRO,11 PRO MAX
APPLE IPHONE 12,12 PRO,12 PRO MAX,12 MINI,IPHONE 13 13 PRO,13 PRO MAX,14,14 PLUS,14 PRO MAX

HUAWEI P30,P30 LITE,P30 PRO,P40 LITE,P40,P40 PRO,P40
PRO+,MATE 20,MATE 20 PRO,MATE 30 PRO,MATW40 PRO,P50 PRO,HONOR

XIAOMI
MI 10,MI 10LITE,MI 9,MI9 PRO,POCO,PRO,ULTRA
XIAOMI ULTRA MI 10T,10T PRO,MI11,MI12

SAMSUNG,APPLE,IPHONE,XIAOMI,LG
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1938
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации