Објавени: јун. 28 2022 08:43

Iphone 12 pro max 256 GB

ЕУР

Објавени: јун. 28 08:43
Прегледи: 264
Се продава iphone 12 pro max 256 gb
Телефонот е купен во Германија од Apple , со него следува оригинално паковање, кабелче и повеќе маски.телефонот мозе да се види и провери во секое време.
За повеќе информации - 075 341 109 - Баже
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
264
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075341109

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации