Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 03:15

IPHONE 11 PRO

ЕУР

Објавени: ноем. 28 03:15
Прегледи: 1052
super socuvan se e oreginal na nego kutija se ima baterija83 posto Опис на линк

Dm Store

Продавница за мобилни телефони
сервис и  галантерија otkup

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta 

https://dmmobil.mk/

Makedonija
Посети ја страната на нашата продавница

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар) Прикажи на мапата

070444425

https://dmmobil.mk/

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продавница за мобилни телефони
сервис и  галантерија otkup

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta 

https://dmmobil.mk/

Makedonija
ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар) 070444425 https://dmmobil.mk/
1052
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070444425

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации