Оглас од претпријатие Објавени: авг. 04 2022 11:28 Моментално гледате: 1

iPhone 13 Pro Max 128gb kako nov green

ЕУР

Објавени: авг. 04 11:28
Прегледи: 842
Моментално гледате: 1
kako nov,bez tragi od koristenje,bez grebnatina,128gb,Eu model,battery health 100%,garancija do 28.05.2023 Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

842
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076777770
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации