Објавени: јун. 25 2022 02:12

iphone 11 pro max (256 gb)

ЕУР

Објавени: јун. 25 02:12
Прегледи: 215
* donesen od svicarska
* raboti so site operatori
* nisto ne mu e smeneto, nikogas otvoren
* baterry health: 84%
* puknato predno staklo
* koristen 18 meseci
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
215
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071527725

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации