Оглас од претпријатие Објавени: фев. 25 2022 05:54

Polovni telefoni kako novi

ЕУР

Објавени: фев. 25 05:54
Прегледи: 195
telefonite ne se popravani so orginalni kutii kako novi
128 gb / 256 gb i 512 gb
cena po dogovor
Опис на линк

Planet mobil

Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата

070216517

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
195
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070216517

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации