Објавени: септ. 19 2023 03:47

Xiaomi Mi-9T

МКД

МКД
Објавени: септ. 19 03:47
Прегледи: 2
Црн Xiaomi Mi-9T со 6 GB RAM, 64 GB storage, 6,4 инчи дисплеј со сензор за отпечатоци под дисплејот.

Телефонот функционира одлично. Има мало козметичко оштетување на задното стакло, кое не прави разлика во користењето, особено со маска.

48mp triple camera, pop-up selfie camera.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075404722

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации