Објавени: окт. 25 2022 11:52

Signature

МКД

МКД
Објавени: окт. 25 11:52
Прегледи: 1135
Ранд: VERTU Серија: SIGNATURE V Оперативен систем: функција телефон базиран на Линукс Екран: 2" QVGA 240 x320 TFT LCD дисплеј во боја, заштитен со кристал од сафир RAM: 3GB ROM: 32GB Звук: Висока верност 11mm x 15mm внатрешен звучник без раце со двоен звучник порти Поврзување Четирипоен EGSM 900MHz, GSM 850/1800/1900 MHz Вклучен WCDMA Опсези l, ll, V & VII TD-SCDMA Опсези 34, 39 CDMA2000 EV-DO BCO WLAN 802.11 b/g/Hz со конектор USB4BG-n 2. -Оди поддржете Bluetooth v4.1 +LE Qualcomm CSR aptX висококвалитетна шифрирана аудио поддршка за WiFi жариште (поврзување и преносливо жариште) Димензии: 130 x 42 x 13 (мм) Тежина: 166 g ~ 238 g Јазик на системот: германски, англиски, шпански, португалски , Француски, Индонезија, Италијански, Український, हिन्दी, Туркче, Русский, العربية, Мелају, Дански, Суомен Киели, íslenska, Норск, svenska, 简体中 文Кабел*1; Резервна батерија*1; Платно за полирање*1;
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1135
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации