Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Huawei Honor 20 Lite so garancija

7 400 МКД

Се продава од: Prodavac 14 јан. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
Honor 20 Lite
Se prodava Honor 20 Lite 4 GB Ram i 128 GB vnatresna memorija
Telefonot e pod garancija od A1 do 12.2022
Zacuvan, ispraven potpolno, so celosno pakuvanje kako sto e kupen
So mesto za dve SIM karticki i raboti na site operatori

079357242 moze i na Viber

https://m.gsmarena.com/honor_20_lite-9641.php
Prodavac
 
079357242
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации