Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

8.000 МКД - Продавам HUAWEI P Smart 2019 – Midnight Black

8 000 МКД

Се продава од: Матеј М. 14 јан. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P smart
ORIGINAL casing + charger included; near mint condition (сочуван како нов)

DEVICE SPECIFICATIONS:
INTERNAL STORAGE: 64 GB
RAM: 3.0 GB
MAIN CAMERA: Dual 13 MP, f/1.8, PDAF 2 MP, (depth)
SELFIE CAMERA Single 16 MP, f/2.0
BATTERY: Li-Ion 3400 mAh
SIM: Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
DISPLAY: IPS LCD 6.21 inches - 1080 x 2340 pixels RES
OS: Android 10.0, EMUI 10.0
CPU: Kirin 710 (Octa-core 4x2.2 GHz)
FEATURES: Fingerprint, 10W charging, headphone jack, NFC, HDR etc.
Матеј М.
 
+38971444231
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации