Објавени: септ. 21 2022 10:11

Huawei P20 Lite

МКД

Објавени: септ. 21 10:11
Прегледи: 90
Телефонот од првиот ден на користење има стакло фолија и силиконска футрола. Поддржува google сервиси.Купен е од Телеком, може да работи и со сим картички од други оператори.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
90
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071200823

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации