Објавени: мар. 15 2022 03:24

HUAWEI HONOR 8x kako nov

МКД

Објавени: мар. 15 03:24
Прегледи: 323
Se prodava honor 8x
Telefonot e socuvan
Nikade ne e udren ni osteten nema puknati staklo
Telefonot sledi si kutija
PRV SOPSTVENIK
SMENETA E SAMO BATERIJATA
Cenata e 3800den
TETOVO/SKOPJE
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
323
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076246300

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации