Оглас од претпријатие Објавени: мај 24 2022 09:46

Original Nokia 106 black novi do 20 dena baterija

МКД

Објавени: мај 24 09:46
Прегледи: 452
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Novi Nokia nov model nokia 106 crna boja
Telefonot raboti na site SIM karticki i e Dual sim ( dual mini SIM)
Telefonite se sosema novi i neotpakuvani fabricki zapecateni vo fabrickoto originalno pakuvanje
Imaat kolor ekran od 1.8 inci golemina, i torch svetlo vgradeno
Telefonite se so golemi pregledni kopcinja
Imaat vgradeno FM radio i gi poseduvaat igrite Snake (zmija ) i Xenzia
Baterija vo stand by drzat do 20 dena , so kombinirano koristenje so razgovor otprilika okolu 7 dena
Bidejki nemaat operativen sistem i gps , Telefonite ne mozat da se tragaat i prislushkuvaat
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Specifikacii:
Network: GSM
Dimensions: 111.2x49.5x14.4 mm
Weight: 70.2 g
Sim: Dual SIM
Display Type: TFT
Display Size: 1.8", 120x160px
Chipset: Mediatek MT6261D
CPU/GPU:
Memory: 4 MB ROM; 4 MB RAM
Camera: No
Battery: Li-Ion 800 mAh
Os: Proprietary
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
452
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации