Објавени: ноем. 24 2022 06:11

Samsung Galaxy A51

МКД

Објавени: ноем. 24 06:11
Прегледи: 227
Големина: 6,5 инчи
Меморија: 128GB / 4GB RAM
Главна камера: 48 MP + широка и ултраширока
Видео: 4K, 1080p
Селфи камера: 32 MP
Тип на батерија: Li-Po 4000 mAh (живот на батерија: оцена на издржливост е 86 часа)

Сочуван во добра состојба, доаѓа со две заштитни маски.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
227
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации