Оглас од претпријатие Објавени: дек. 18 2020 03:04

Nov Nekoristen Samsung A51 Black so 24m Garancija SIM free

ЕУР

Објавени: дек. 18 03:04
Прегледи: 136
Nov! Neotpakuvan Samsung Galaxy A51 2020 prism crush Black ( crna boja preliva) 4Gb ram 128Gb
Telefonot raboti na site SIM karticki ( SiM free dual 4G support)
Sosema nov i neotpakuvan so 24m Garancija od A1 Operator kupen na 16.12.2020
Full originalno fabricko pakuvanje
Slikite i videoto se od telefonot!!!
Za da ja poglednete ostanatata ponuda na mobilni telefoni mozete da ne sledite na nasiot INSTAGRAM profil :
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
MOZNA E DOSTAVA ZA DRUGI GRADOVI PREKU KARGO EKSPRESS
Specifikacii :
6.5 Inci Super Amoled Plus Ekran 1080 x 2400 Px
4 Zadni ( quad camera) 48Mp +12Mp +5Mp +5Mp so 4K video, Elektronska stabilizacija, HDR, Ultra wide, Macro i dr
32Mp predna Selfie kamera 1080p Video
8 Jadren Exynos 9611 Processor Octa-core(4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
4 Gb ram memorija
128Gb vgradena memorija +microSD slot
10 android verzija One UI
4000 mAh baterija so Fast Charge Polnenje 15W
Fingerprint vgraden vo ekranot , accelerometer, gyroscope, proximity, compas i drugo
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
136
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации