Оглас од претпријатие Објавени: јул. 27 2021 10:53

Novi! Neotvoreni Samsung Galaxy Buds Live Bronze wireless

МКД

Објавени: јул. 27 10:53
Прегледи: 176
Novi i Neupotrebuvani Samsung Galaxy Buds Live Slushalki bronze
Slushalkite rabotat na bilo koj telefon Android ili Iphone , tablet ili laptop ili se sto ima i poddrzuva Bluetooth Audio
Doagjaat so 12m internacionalna Garancija
Se odlikuvaat so mnogu glasen i kristalno cist zvuk so mnogu moken i dlabok bas zvuk , funkcioniraat na touch ( dopir) za promena na pesna , mute, pauza, imaat noise cancelling i ambient sound ( opcija dodeka slushate muzika ili zboruvate da go slushate i opkruzuvanjeto okolu vas ) se konektiraat mnogu brzo so bilo koj Bluetooth ured, se polnat samite od kutijata vo koja sto se cuvaat , a kutijata moze da se polni bezzicno i normalnk so usb kabel
Doagjaat so povekje dodatoci ( za razlicna golemina na skolkata na usite ) ne pagjaat od glava i se so mnogu mali dimenzii
Izraboteni se od Samsung, a zvukot se podesuvani od renomiraniot Germanski audio brend AKG
Slikite i videoto se od slushalkite!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
176
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации