Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2021 03:43

Samsung Galaxy A12 black 64/4Gb nov neotpakuvan sim free

МКД

Објавени: ноем. 27 03:43
Прегледи: 202
Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy A12 Black( crna boja ) 6.5 inci, 64Gb memorija 4gb ram , 48Mp Quad camera , 5000mah baterija
Telefonot raboti na site SIM karticki (SIM free dual sim dual 4G)
Se raboti za najnoviot model na Samsung izlezen sega vo 2021 godina
Sosema nov I neupotrebuvan kupen i donesen od Srbija so 24m EU Garancija koja sto zapocnuva od denot na aktiviranje na telefonot
Slikite i videoto se od telefonot !!!
Specifikacii
6.5 inci IPS LCD ekran 720 x 1600 px
4 zadni Quad kameri: 48Mp wide, 5 Mp Ultrawide, 2Mp macro, 2Mp depth senzor
8 Mp predna Selfie kamera
64Gb vgradena memorija + slot za microSD
4Gb ram Memorija
8 Jadren Octa core Helio P35 procesor
5000mAh baterija so Fast charge polnenje 15W
Fingerprint na kopceto za palenje, akcelerometar i drugo
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
202
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации