Оглас од претпријатие Објавени: дек. 27 2021 03:38

Samsung Galaxy A30s white 4/64Gb super socuvan

МКД

МКД
Објавени: дек. 27 03:38
Прегледи: 230
Samsung Galaxy A30S White ( bela perla boja , preliva )
Raboti na site SIM karticki ( SIM Free)
Telefonot e dobro socuvan, celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Telefonot ima 6.4 inci Super Amoled ekran, 3 zadni kameri od koj glavnata e 25 Mp, 4Gb ram, 64Gb memorija, 4000mAh baterija so fast charge polnac i drugo
Slikite i videoto se od telefonot !!!
Specifikacii:
6.4 inci Super Amoled ekran 720 x 1560 Px
3 Zadni kameri od koi 25Mp + 8Mp + 5Mp (wide +ultrawide + Depth senzor) 1080p Video
16 Mp Predna Selfie kamera 1080p Video
8 Jadren processorExynos 7904 (14 nm) Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
4 Gb ram memorija
64 Gb vgradena memorija
11 Android Verzija
4000mAh Baterija so Fast charge polnenje 15W
Fingerprint sensor vgraden vo displejot, akcelerometar giroscope proximity compas i drugo
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
230
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации