Оглас од претпријатие Објавени: мај 18 2021 05:03

Samsung Galaxy A52 Black 128/6Gb so 24m garancija full

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 18 05:03
Прегледи: 194
Nov neupotrebuvan Samsung Galaxy A52 Awesome black( crna mat boja) 6Gb ram, 128Gb , 6.5 inci Super Amoled 90Hz ekran 4500mAh baterija , vodootporen , stereo zvucnici 64Mp glavna kamera so opticka stabilizacija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( SIM free)
Sosema Nov i neupotrebuvan so 24m Garancija kupen od Telekom operator na 18.05.2021
Slikite i videoto se od telefonot !!!
Specifikacii :
6.5 inci Super Amoled ekran so 90Hz refresh rate 1080 x 2400 Px
Snapdragon 730G processor Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver)
4 Zadni kameri od koi 64 Mp glavna kamera so opticka stabilizacija!
12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)
32 MP Selfi kamera f/2.2, 26mm (wide)
128 Gb vgradena memorija + microSD slot
6 Gb ram memorija
4500 mAh baterija so 25W super fast opcija za polnenje
IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
Stereo zvucnici
Fingerprint (vgraden vo displejit opticki), accelerometer, gyro, proximity, compass i dr.
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
194
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации